آموزشگاه شبستری با بیش از 31 سال سابقه ، معتبرترین و محبوبترین آموزشگاه استان قم ، مجری دوره های کاربردی کامپیوتر ، حسابداری ، فن بیان و سخنوری ، مکالمه زبان عربی عراقی می باشد.

37833773 از 9 صبح الی 9 شب قم ، خ ارم ، مقابل پاساژ قدس ، جنب هتل ارم ، کوی 16 ، پلاک 16

استخراج تصاویر از PDF

اگر می خواهید از تصاویر موجود در فایل های PDF در جای دیگری استفاده کنید ، می توانید با استخراج تصاویر از فایل PDF این کار را انجام داده و آن ها را در یک پوشه ذخیره کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را با استفاده از دو روش مختلف در Windows 10 و Mac انجام دهید.

استخراج تصاویر از PDF با Adobe Acrobat Reader DC

یک روش آسان و رایگان برای استخراج تصاویر از PDF استفاده از برنامه Adobe Acrobat Reader DC است. با استفاده از این برنامه ، نه تنها می توانید PDF را باز کنید ، بلکه می توانید محتوای چندرسانه ای آن ها را نیز استخراج کنید. به این ترتیب می توانید تصاویر منتخب را از PDF در پوشه ای در رایانه خود ذخیره کنید.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، برنامه رایگان Acrobat Reader DC را برای Windows 10 یا Mac دانلود و نصب کنید. سپس ، PDF خود را با این برنامه باز کنید.

با باز شدن Acrobat Reader ، روی ابزار انتخاب (نماد فلش) در نوار ابزار نزدیک بالای پنجره کلیک کنید. برای انتخاب تصاویر در PDF خود از این ابزار استفاده خواهید کرد.

بعد ، به صفحه ای در فایل PDF خود بروید که در آن تصویری که می خواهید استخراج شود قرار دارد. روی تصویر کلیک کنید تا انتخاب شود.

بعد ، روی تصویر کلیک راست کنید و Copy Image را از فهرست انتخاب کنید.

تصویر انتخاب شده اکنون در کلیپ بورد شما کپی می شود. اکنون می توانید این تصویر را در هر ویرایشگر تصویری در رایانه خود جای گذاری کنید.

اگر کاربر ویندوز هستید ، برنامه Paint را باز کرده و Ctrl + V را فشار دهید تا تصویر جایگذاری شود. سپس ، برای ذخیره تصویر ، روی File> Save in Paint’s bar menu کلیک کنید.

در Mac ، برنامه Preview را باز کنید و از نوار منو File> New from Clipboard را انتخاب کنید. سپس روی File> Save کلیک کنید تا تصویر ذخیره شود.

فایل تصویری ذخیره شده شما مانند هر تصویر دیگری در رایانه شما کار می کند. می توانید آن را به اسناد خود اضافه کنید.

 

برای استخراج تصاویر از PDF از Adobe Photoshop استفاده کنید

فتوشاپ یک ویژگی سفارشی برای وارد کردن محتویات یک فایل PDF ارائه می دهد. با استفاده از این ، می توانید PDF خود را دانلود کرده و تمام تصاویر را از آن استخراج کنید.

برای استفاده از این روش ، ابتدا فتوشاپ را در ویندوز ۱۰ یا Mac باز کنید. در فتوشاپ ، روی File> Open در نوار منو کلیک کرده و مرور کنید تا فایل PDF که می خواهید از آن عکس استخراج شود ، باز شود.

پنجره “Import PDF” فتوشاپ باز می شود. در این پنجره ، دکمه “Images” را در بالا انتخاب کنید تا تمام تصاویر PDF خود را مشاهده کنید.

فتوشاپ تمام تصاویر موجود در فایل های PDF شما را نمایش می دهد. روی تصویری که می خواهید استخراج شود کلیک کنید. برای انتخاب چندین تصویر ، Shift را فشار داده و نگه دارید و سپس روی تصاویر کلیک کنید.

وقتی تصاویر را انتخاب کردید ، روی “OK” در پایین پنجره کلیک کنید.

فتوشاپ هر تصویر را در یک برگه جدید باز می کند. برای ذخیره همه این تصاویر در یک پوشه در رایانه خود ، File > Close All  را در نوار منوی Photoshop انتخاب کنید.

فتوشاپ از شما می پرسد که آیا می خواهید تغییراتی در تصاویر خود ذخیره کنید. در این اعلان ، گزینه “Apply to All” را فعال کنید و سپس “Save” را کلیک کنید.

بعدی پنجره استاندارد “Save As” در Photoshop است. در اینجا ، در بالا ، روی جعبه “Save As” کلیک کنید و نامی برای تصویر خود وارد کنید. سپس ، روی منوی کشویی “Format” کلیک کنید و یک فرمت برای تصویر خود انتخاب کنید. در آخر ، روی “Save” در پایین پنجره کلیک کنید. این مرحله باید برای هر تصویر دنبال شود.

در مورد فرمت تصویر ، اگر مطمئن نیستید که چه چیزی را انتخاب کنید ، “PNG” را انتخاب کنید ، زیرا در بیشتر موارد کار می کند.

 

مدیریت

36 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !