آموزشگاه شبستری با بیش از 30 سال سابقه ، مجری دوره های کاربردی کامپیوتر ، حسابداری ، ارتباطات و... در استان قم می باشد

02537833774 روزهای غیر تعطیل 9 صبح الی 9 شب قم ، خیابان ارم ، کوی 16

جدید ترین وبکم، بلندگو ،هدست و قابلیت آن

همگی محصولات جدید مایکروسافت در ادامه استقبال کاربران سرویس تیمز عرضه شده است. مایکروسافت پس از مدت ها یک وبکم جدید معرفی کرده و همچنین در کنار آن از سرفیس لپ تاپ ۴ به همراه ۲ هدست جدید نیز رونمایی کرده است.

مایکروسافت سرفیس لپ تاپ ۴ خود را به همراه وبکم، بلندگو و دو هدست رونمایی کرده است. وب کم مایکروسافت به نام مدرن می تواند فیلم برداری ۱۰۸۰pرا با نرخ ۳۰ فریم بر ثانیه پشتیبانی کند. این وب کم پس از حدود یک دهه و با قابلیت HDR معرفی شد. کاربران می توانند از این وبکم هم بر روی مانیتور و هم بر روس سه پایه استفاده کنند. میدان دید آن نیز ۷۸ درجه است. وب کم مدرن مایکروسافت با قابلیت True Look همراه خواهد بود که در آن می توان علاوه بر تنظیمات مربوط به نور و فوکوس خودکار، روتوش چهره را نیز انجام داد.

مایکروسافت این وبکم را برای جلسات تیمز طراحی کرده است. بر روی این وبکم یک پوشش ویژه با نشانگر ال ای دی قرار داده شده تا هر زمان کاربر به این دستگاه نیاز نداشت آن را غیر فعال کند. بلندگوی جدید مایکروسافت نیز برای کاربران دورکار که از برنامه تیمز استفاده می کنند طراحی شده است. دکمه اختصاصی موجود بر روی این بلندگو امکان ارائه کنترل های سریع را برای کاربران تیمز فراهم می کند. از دیگر قابلیت های این بلندگو می توان به حذف نویز اضافه، مجهز بودن به میکروفون و تغییر حجم صدا و تماس اشاره کرد. ذو هدست جدید مایکروسافت نیز برای نرم افزار تیمز و به صورت اختصاصی طراحی شدند. بر روی این هدست ها دکمه های خاصی طراحی شده که کاربر با استفاده از آن می تواند به سرعت وارد جلسات شود و پیام های صوتی خود را بررسی کند. همچنین این هدست ها برای دسترسی و قابلیت های گفته شده نیاز به دانگل USB دارند.

مدیریت

36 مطلب منتشر شده

درباره این مطلب نظر دهید !

مطالب زیرا حتما بخوانید ...

محصولات زیرا حتما ببینید ...

فنون منشیگری

رایگان
3